Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama – Bazı organizasyonlar kokteyl şeklinde gerçekleştirilmektedir. Kokteyl tarzı faaliyet ve açılışlarda, genelde konuklar ayakta ağırlanır ve bütün ikramlar da bistro masa adı verilen, normal masalara göre daha dar, ancak daha uzun kokteyl masalarında yapılır. Davetliler hem sohbet ederken, hem de masaların üzerindeki ikramlıkları atıştırır ve içeceklerini de bu şekilde içerler.

kiralık kokteyl masası fiyatları

En Uygun Fiyatlı Kokteyl Masası Kiralama

Firmamız tarafından organizasyonlarınız için ve açılışta ve özel etkinliklerde kokteyl masası kiralama ve bistro masa kiralama hizmeti verilmektedir. Bu hizmetimiz için bizimle temasa geçtiğiniz andan itibaren, dilediğiniz sayıda kaliteli kokteyl masası ve bistro masa emrinize sunulacaktır.

Açılış Organizasyonunda Kokteyl Masası  Kiralama

Açılışa kokteyl masası kiralama ve bistro masa kiralama hizmetimiz, farklı paketler dâhilinde sunulmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı dilediğiniz sayıda sipariş verdiğiniz bistro masa ile birlikte, bu masaların masa süsleme işleminin de profesyonel tasarımcılarımız marifetiyle yapılarak size teslim edilmesi şeklinde olmaktadır.

Dilerseniz dükkan açılışında kokteyl masası kiralama ve bistro masa kiralama hizmetimizde daha sade modelleri de tercih edebilir ve ekstra bir süsleme hizmeti talep etmeyebilirsiniz.

bistro masası fiyatları

İstanbul Kiralık Kokteyl Masası Fiyatları

Yaptığı organizasyonlarda kalitesi ve güvenilirliği ile her daim adından söz ettiren firmamız Organizasyonlarda kokteyl masası kiralama ve bistro masa kiralama hizmetinde de İstanbul’un en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Her türlü talebiniz en kısa sürede cevaplanacak ve gönlünüzdeki etkinliğin en güzel şekilde gerçekleşmesi için ekibimizle birlikte hummalı bir çalışmaya girilecektir.

kokteyl masası kiralama fiyatları

İstanbul Kokteyl Masası Organizasyonu

Sizler de ev sahibi olarak kokteyl tarzı planladığınız davetleriniz için açılış ve özel organizasyonlarda kokteyl masası kiralama ve bistro masa kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Üstün kalite ve bütçenize uygun ekonomik fiyatlar firmamız tarafından tüm müşterilerimize sağlanmaktadır. Kır düğünlerinde, açılış programlarında ve şirket için etkinliklerde ekip ve ekipmanlarla her zaman yanınızdayız.

düğün merasimi kokteyl masası

Bistro Masa Ve Kokteyl Masası Kiralama Hizmeti, Fiyatlarla ilgili bilgiye ulaşmak ve her türlü konuda detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir