Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Organizasyonu

Mehteran Takımı Kiralama Fiyatları

Mehter Takımı Kiralama – Green Organizasyon olarak Osmanlı Mehter Takımı ile ortaklaşa yaptığımız programlarla sünnet düğünleri, düğün organizasyonu ve gelin çıkarma organizasyonları yaptık. ayrıca açılış organizasyonu ve fuar organizasyonlarında müşterilerimize hizmet verdik. mehter takımı gösterileri organizasyonla ilgi çekmenin yanında coşku ve milli şuur katmakta. Osmanlıdan günümüze gelen tarihi bu sese kulak veren tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

en iyi mehter ücreti

İstanbul Mehter Takımı Organizasyonu

Mehter takımı gösterileri sünnet organizasyonlarında sünnet tahtı ve yeniçeri askerleri ile salona muhteşem ve ihtişamlı bir giriş yapıyoruz. mehter takımı kiralama fiyatları ve rezervasyon tarihleri hakkında geniş bilgi almak için yetkili arkadaşlarımızı arayabilirsiniz. Ayrıca son yıllarda misafir karşılama, askere uğurlama ve fetih kutlamalarında mehteran takımlarımız görev almaya devam ediyor.

İstanbul Mehter Takımı En İyi Fiyatlar

Osmanlı tarihinde savaş denilince çoğumuzun aklına ilk önce Mehter Marşı gelir. Dünyanın ilk ve en eski ordu bandosudur. Savaşlarda büyük yararlar göstermişlerdir. Harp esnasında padişahın veya seraskerin yanında durup, harp boyunca askerin cesaretini arttırmak ve düşmana dehşet vermek için çalmışlar ve herkesi coşturmuşlardır.

sünnet organizasyonu mehteran ekibi

Mehteran Ekibi Fiyatlarımız %20 indirimlidir

Askeri bakımından Mehter Takımı Gösterileri Anadolu Selçuklularına kadar uzanan köklü bir geçmişe sahiptir. Bununla birlikte son dönemlerde Mehter Takımı Gösterileri gündelik hayatımızın her aşamasında rast geldiğimiz güzel bir faaliyet haline gelmiştir. Katılmış olduğumuz bir sünnet düğününde, açılışına gittiğimiz bir iş merkezinde, bir okul mezuniyetinde ve bir konser salonunda. Her defasında yeniden gururlanıyor ve içimiz içimize sığmadığını hissediyoruz.

Mehter Takımı Organizasyonu En Kaliteli Ekipler Sizlerle.

Mehter Takımı Gösterileri esnasında sözlerine eşlik etmeyenimiz veya bazen farkına bile varmadan onlar gibi davula vurmaya gayret etmeyenimiz yoktur herhalde. Sokaktan geçerken bir evden yükselen mehtere kulak vererek nakarat kısmı gelmeden hareket etmeyen biri varsa o biziz, yani hepimiziz.

mehteran takımı gösteri programları

Mehteran Takımı Kiralama Servisi

Mehteranlar tarihimiz boyunca savaşlarda askerlerimizi cesaretlendiren ve savaşı kazanmalarında moral açıdan çok ciddi katkılar yapmışlardır. Şimdi de Mehter Takımı Gösteri Organizasyonları ile mehter marşları dinleyerek hem eğleniyoruz hem de tarih şuuruyla yeniden canlanıyoruz. Milli maçlarda tüm stattan yükselen bir nakarat kimliğimizi güçlendiriyor ve tüylerimiz diken diken oluyor.

mehter ekibi kiralama organizasyonu

Mehter Takımı İle Sünnet Organizasyonu

Mehter Takımı Gösterileri, her türlü organizasyon için özellikle sünnet düğünü, mevlit okutulan günler, firma ve kurum açılışları, özel gün kutlamaları gibi etkinliklerde coşkulu bir şekilde karşılanmaktadır.  Boru ve zurnaları Osmanlı’ya duyulan hasretle çalan davullara ve köslere ise zafer duyguları ile vuran profesyonel ekibimiz etkinliğe katılanların göğüslerini kabartıp duygularını şaha kaldırmaktadır.

mehter takımı gösteri fiyatları

En Kaliteli Mehteran Ekibi İle Muhteşem Programlar

Özel günlerinizde Osmanlıyı da anmak isterseniz Mehter Takımı Gösterileri ile birlikte yanınızda yer almaktan onur duyarız. Firmamızla iletişime geçmenizle birlikte mehteranlarımızın ihtişamlı kıyafetlerine eşlik eden müziği ve sözü, sizi tarihimizin koridorlarında ağırlayacaktır.

mehter takımı en iyi fiyatlar

Düğün Ve Sünnet Organizasyonlarında sizlerde mehteran bölüğü için bizi arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir