Nişan Organizasyonu Ve Nişan Merasimleri

Nişan Organizasyon Firması

Nişan Organizasyon Merasimi ile Neler mi Yapıyoruz; Gelin Masası Kiralama, Gelin Yolu Kiralama, Mekan Süsleme, Müzik Grupları, Ses Tesisatı Kiralama, Işık Sistemi Kiralama, Dj Kiralama Hizmeti, Davul Zurna Ekibi, Fasıl Grubu, Semazen Grubu, Tasavvuf Müziği, Bayan Fasıl Grubu, Konfeti, Volkan Atımı, Havai Fişek Gösterisi, Animasyon Ekibi, Palyaço Kiralama, Kamera Çekimi, Fotoğraf Çekimi, Masa Sandalye Süsleme, Masa Sandalye Giydirme, Masa Sandalye Kiralama, Mehter Takımı, Halk Oyunları Grubu, Şamdan Kiralama.

nişan organizasyon

Nişan Organizasyonlarında Yaptığımız Programlar;

Açılış Konuşması

Gelin Damadın Salona Alınması

Nişan Merasimi (Yüzüklerin Takılması)

Pasta kesimi

Takı Merasimi

Müzik Grubumuzun Sahne Alması

Dj Performansı

Kapanış Konuşması

Evliliğe Giden Yolda Önemli Bir Yol Olan Nişan Organizasyonunun Tam da Hayallerinizdeki Gibi Olması İçin Bizi Arayın. Nişan Organizasyonu Deyip Geçmeyin, Hayatınızın Önemli Zamanlarından Biridir. Nişan Organizasyonları Green Organizasyon Markasıyla Hayallerinizdeki Gibi Yaşanıyor.

nişan davet

Nişan Organizasyon Hizmetleri

Önce Mekanın Keşfine Çıkıyoruz. Mekan da Eksik Olan Ne Varsa Onu Tamamlıyoruz. Sonra Sizin İstediğiniz Gibi Hayallerinizdeki bir programı Profesyonel Ekiplerimizle Gerçekleştiriyoruz. her nişan merasimi evlilik düğünününden önceki en önemli organizasyondur. özellikle kız tarafının yaptığı bir organizasyondur. erkek tarafına ve gelen tüm misafirlere karşı mahcup olmamak, yüzünüz ak bir şekilde çıkmak için uzman bir organizasyon şirketinden destek alın. sizin için biz yıllardır buradayız.

Nişan Organizasyon Merasimi

Biz bir nişan organizasyonu yaparken, etkinlik sahibinin talepleri ile kendimize ait yılların getirdiği tecrübeyi harmanlayarak en iyiyi planlamaya çaba gösteriyoruz. Bunun için de önceliği, davetiyelerin hazırlanması ve dağıtılması hususuna veriyoruz. Düğün günü için gelin ve damat kıyafetlerinin seçimi, renk uyumu, makyaj ve saçların yapılması,  davetlilerin karşılanması, davetlilerin yerlerinin belirlenmesi, yemek düzeni, masa ve sandalye süsleri ile dizaynı sizinle görüşülerek karar verilen faaliyetlerin başında gelmektedir.

Bununla birlikte, nişan organizasyonu esnasında çalınacak müzikler ve müzik türleri, oynanacak oyunlar ve danslar için özel müzik ayarlanması, katılımcıları coşturacak bir Dj performansı, bu güzel gününüzü ölümsüzleştirecek video ve fotoğraf çekimleri ile unutulmaz bir gün yaşatmak için uğraşılmaktadır.

nişan organizasyon hizmetleri

Nişan Organizasyonlarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48