Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılış Organizasyon Fiyatları – Dükkan Açılışlarında özellikle renkli balon süslemeleri ve bayrak, Flama süslemeleri ile dükkan ve mağaza açılışları çok renkli ve ilgi çekici hale getiriyoruz. ayrıca palyaço Kiralama, Tahta Bacak ve animatörler müzik eşliğinde dükkan önünde oyunlar ve danslar yapmaktadırlar. İstanbul’un En Büyük Açılış Organizasyon Firması Olmanın Gururunu Yaşıyoruz. Sizde Tecrübeli Ve Büyük Bir Firma İle Çalışmanın Rahatlığını Yaşayın.

helva dükkanı açılış merasimi

İstanbul Dükkan Açılış Organizasyonu

Mağaza açılış organizasyon fiyatları yerin uzaklığı istenilen içeriklere göre değişiklik gösterir. ses sistemi kurulumu, kokteyl masası kiralama, ikram arabaları ve tahta bacak palyaço hizmeti fiyatlarımız son derece uygun ve hesaplıdır. kampanyalı fiyatlarımız hakkında bilgi alın. Açılış Etkinliklerinde; Trio Ekibi, Mehteran takımı Gösterileri ve Bando Takımı Kiralama Hizmetimiz vardır.

manav dükkanı açılış etkinliği

Dükkan Ve İşyeri Açılış Organizasyonları

Dükkan Açılış Organizasyonu İstanbul’un Tüm İlçelerinde ve mahallerinde yapacağınız açılışlarda deneyimli ve profesyonel ekiplerimiz en kaliteli sunumları sizler için yapacaktır. zincir balon süslemeleri renkli balon süslemeleri müşterinin ilgisini dükkan ve işyerlerinize çekecektir. yapacağınız açılışlarda müzik çalınması ve anonslar yaparak dükkanınız muhteşem bir açılışa sahne olacak.

açılış organizasyonu trio ekibi

Açılış Organizasyonu Standart Paket

 • Zincir Balon Süslemeleri
 • Karşıdan Karşıya Balon Süslemesi
 • Papatya Balon Süsleme
 • Ses Sistemi Kiralama
 • Anonsların Yapılması
 • Müziğin Çalınması
 • Palyaço Kiralama
 • Hostes Kiralama
 • Bayrak Süsleme
 • 3 Adet Kokteyl Masası Kiralama
 • Tepsi, Makas, Kurdele

Hepsi İndirimli Fiyat 1.300 TL

balon süsleme organizasyonu istanbul

Açılış Organizasyonu Balon Süslemesi

Bir İşyeri Açılışında firma sahibinin dükkana olan ilgiyi arttırmanın, en iyi yolu birbirinden renkli balon süslemeleridir. hayalinizdeki en güzel ve en şık balon süslemelerini tecrübeli ekiplerimiz yapmaktadır. süslemelerde kullandığımız balonlar uzun süreli dayanmaktadır ve parlak şık balonlardır.

Açılışlarda %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

İstenildiği takdirde Zincir balonlarla Binaların Tüm Cephesini sarıyoruz. ayrıca flama, bayrak şeritlerle dükkanın etrafını süslüyoruz. market, butik, kasap, kafe, restoran, benzinlik, fabrika binası farketmez tüm işletmelerin açılışında yer alıyoruz. yıllardır İstanbul’un tüm mekanlarında en güzel açılış organizasyonlarını yapıyoruz.

gold siyah zincir balon süslemeleri

En İyi Ve En Unutulmaz İşyeri Ve Mağaza Açılış Organizasyonları Hakkında Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir