Kokteyl Masası Kiralama

açılış kokteyl masası fiyatı

Kokteyl Masası Fiyatları

Kokteyl Masası Kiralama – Bazı organizasyonlar kokteyl şeklinde gerçekleştirilmektedir. Kokteyl tarzı faaliyet ve açılışlarda, genelde konuklar ayakta ağırlanır ve bütün ikramlar da bistro masa adı verilen, normal masalara göre daha dar, ancak daha uzun kokteyl masalarında yapılır. Davetliler hem sohbet ederken, hem de masaların üzerindeki ikramlıkları atıştırır ve içeceklerini de bu şekilde içerler.

kiralık kokteyl masası fiyatları

En Uygun Fiyatlı Kokteyl Masası Kiralama

Firmamız tarafından Organizasyonlarınız için ve etkinliklerde kokteyl ve bistro masa kiralama hizmeti verilmektedir. Bu hizmetimiz için bizimle temasa geçtiğiniz andan itibaren, dilediğiniz sayıda kaliteli kokteyl ve bistro masa emrinize sunulacaktır. istenilen sayıda masaları sizlere ulaştırıyoruz. istediğiniz renkte örtüler ve istenilen sayıda masaları sizlere ulaştırıyoruz.

en şık bistro masası modelleri

Açılış Organizasyonu Kokteyl Masası Hizmetleri

Açılışa kokteyl masası hizmetimiz, farklı paketler dahilinde sunulmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı dilediğiniz sayıda sipariş verdiğiniz bistro masa ile birlikte, bu masaların masa süsleme işleminin de profesyonel tasarımcılarımız marifetiyle yapılarak size teslim edilmesi şeklinde olmaktadır. Dilerseniz dükkan açılışında kokteyl masası ve bistro masa hizmetimizde daha sade modelleri de tercih edebilir ve ekstra bir süsleme hizmeti talep etmeyebilirsiniz.

bistro masası fiyatları

İstanbul Kiralık Kokteyl Masası Fiyatları

Yaptığı organizasyonlarda kalitesi ve güvenilirliği ile her daim adından söz ettiren firmamız kokteyl ve bistro masa kiralama hizmetinde de İstanbul’un en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Her türlü talebiniz en kısa sürede cevaplanacak ve gönlünüzdeki etkinliğin en güzel şekilde gerçekleşmesi için ekibimizle birlikte hummalı bir çalışmaya girilecektir. En İyi Program Ve Organizasyonlarda Yer Alıyoruz.

kokteyl masası fiyatları

İstanbul Kokteyl Masası Organizasyonu

Sizler de ev sahibi olarak kokteyl tarzı planladığınız davetleriniz için dükkan açılışlarda kokteyl masası ve bistro masa kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Üstün kalite ve bütçenize uygun ekonomik fiyatlar firmamız tarafından tüm müşterilerimize sağlanmaktadır. Kır düğünlerinde, açılış programlarında ve şirket için etkinliklerde ekip ve ekipmanlarla her zaman yanınızdayız.

düğün merasimi kokteyl masası

Bistro Masa Ve Kokteyl Masası Hizmeti, Fiyatlarla ilgili bilgiye ulaşmak ve her türlü konuda detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir