lokmacı

Hayır Lokması Dağıtımı

Hayır Lokması Dağıtımı çok hesaplı

Lokmacı Kiralama Fiyatları Çok Avantajlı

Hayır Lokması Dağıtımı yaparak hayırlarınıza yardımcı oluyoruz. deneyimli lokma ustaları tarafından yapılan hamurlar kızgın yağda pişirilip, şerbetleyip gelen cemaate lokma ikramı yapmaktayız. En Çıtır ve hafif lokmaları sizler için döküp dağıtıyoruz. toplumumuzun her kesimi tarafından çok sevilen Saray Ve İzmir lokmalarını sizler için döküp servis ediyoruz.

lokma dökme hayır lokması

Hayır Lokması Dağıtımı Çok Uygun Fiyatlarla

Minimum 500 Kişilik lokma dağıtımı maksimum 5.000 kişiye kadar dökülüp ikram edilmektedir. Hayır Lokması Fiyatları 900 TL’den Başlamaktadır. Fiyatlarımız Gideceğimiz Yere ve Kişi Sayısına Göre değişiklik göstermektedir. 12 Mobil Lokma Arabası İle İstanbul’un Her Noktasında Uzman Ekipler İle Lokma Dökme İşini Yapıyoruz.

İstanbul Lokma Döktürme Servisi

Lokma Arabaları İle Lokma Hayrı Yaptırmak İsteyen Tüm Müşterilerimize En Sorunsuz Hizmetleri Sunarak Yaptığınız Hayrı Yerine Ulaştırıyoruz. %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi Adı Altında %20 İndirimli Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar Vermeyin. 18 Yıllık Lokma Tatlısı Üretim Tecrübemizi Sizlerle Paylaşıyoruz. Lokma Firması Olarak Her Zaman En Çıtır Ve En Hafif Lokma Tatlılarını Sizler İçin Döküp Dağıtıyoruz.

lokma dökme arabası kiralama, lokmacı kiralama

İstanbul’da Lokmacı Kiralamak İstiyorum

İstanbul’da Camilerde Hayır Lokması Dağıtmak istiyorsunuz Ne Yapmam Lazım Diyorsanız. lokmacı kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. lokmacı kiralama fiyatlarımız 900 TL’den başlamaktadır. fiyatlarımız lokma dökme adetine ve gidilen yerin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir.

lokma arabası kiralama lokma dökme

Hayır Lokması Arabası Kiralamak İstiyorum

Mobil Lokma arabaları İle Gelip Cenazelerde Ve Mevlüt Programlarında Misafirlere Lokma döktürerek hayırlı işlere imza atın. senelerdir lokma dökmede lider firmalardan olan Lokmacı Furkan Usta Hep En iyisiniz Sunuyor. Halkımızın çok sevdiği lokma tatlılarını ikram ederken onların dualarını alıyoruz. siz isteyin biz istediğiniz tüm adreslere usta lokmacılarımız ile gelelim.

lokma arabası lokma dökme

Lokma Döktürme Fiyatları Ne kadar?

  1. 500 Kişilik Lokma Dökme 900 TL
  2. 750 Kişi Lokma Döktürme Ücreti 1.200 TL
  3. 1000 kişilik lokmacı Hizmeti 1.400 TL
  4. 1500 Kişilik Hayır Lokması Dağıtımı 1.700 TL
  5. 2000 adet Lokma Dağıtımı Ücreti 2.200 TL

Hayır Lokması Dağıtmak İstiyorsanız Bize Ulaşın Bilgi Alın. Lokmacı Kiralama Organizasyonu 0532 692 98 48