kına tahtı kına koltuğu kına gecesi

Kına Gecesi Organizasyonları

Kına Gecesi Organizasyonu – Hayalleriniz Ötesinde Bir Kına Gecesi Organizasyonunun Gerçekleşmesi Adına Ekip Ve Ekipmanlarımızla Sizlere Hizmet Sunuyoruz. Kına Gecesi Organizasyonlarında Verdiğimiz Hizmetler; Bayan Halk Oyunları Ekibi, Bayan Fasıl Grubu, Bayan Kına Ekibi, Kına Tahtı Kiralama, Osmanlı Şerbetçisi, Kahveci Güzeli Kiralama, Bayan Garson, Bayan Palyaço, Bayan Dj.

kına organizasyon kına tahtı

Kına Organizasyon Hizmetleri

Kına Organizasyonunda Kına Ekiplerimiz Program Akışını Tertipliyor. Hem eğlenceli, Hemde Görsel Olarak Misafirlerinize Unutulmaz Anlar Yaşatıyoruz. Kına Ekiplerimiz, Kına Tepsileri, Kına Tahtı, Mumluklar, Tefler, Ziller, Kaftanlar Ve Bindallı Kıyafetler İle Gerekli Tüm Ekipmanı Sağlıyoruz. Kına Gecesi Organizasyonlarınıza Talibiz. İhtiyaç Duyduğunuz Herşey Green Organizasyon Ayrıcalığıyla Sizlere Sunuluyor. Kına Gecesi Organizasyonu Yaparken Her Zaman Uzman Ve Tecrübeli Ekiplerimizle Size Sorunsuz Organizasyonlar Yapıyoruz.

kına organizasyonu nedime kızlar

Kına Gecesi Organizasyonu %100 Müşteri Memnuniyeti

Kız evine hayırlı bir iş için ilk adım atıldığında anne ve babaların koşuşturması çoktan başlamıştır. Yapılması gereken devasa bir liste vardır. Kına gecesi organizasyonu ise bunlardan sadece biridir. Önceden tarih alınıp mekân ayarlanmadıysa, düğünlerin yoğun olduğu mevsimlerde kına gecesi için mekân ayarlamak da ayrı bir telaş ve uğraştır.

Kına gecesi gelin adayı için ayrı bir öneme sahiptir. Kıyafetlerinin ayarlanması ve provaları, elden verilmesi gereken davetiyelerin ulaştırılması, mekânın süslenmesi, ufak hediyelerin ve ikramların hazır edilmesi vb. bunların yanı sıra kına tahtının belirlenmesi ve süslenmesi başlı başına bir konudur.

Kına  Organizasyonu Fiyatları Çok Hesaplı

Kına gecesi zor olduğu kadar da itibarlıdır. Her şeyin yolunda gittiği bir kına gecesi organizasyonu, kız tarafı için bir şeref madalyasıdır. Biz de firma olarak altın madalya alacağınız bir kına gecesi organizasyonu için elimizden geleni yapmaktayız. Firmamızca yapılan faaliyetlerde, kına gecesine özel kıyafetler giydirilmiş nedimelerin görevlerinden biri de gelen misafirleri kapıda karşılamaktır. Yöresine göre değişmekle birlikte çifte kavrulmuş lokumlar ve şerbetler ikram edilmektedir. Bunun yanında güne özel takdimler ve hatıralar da dağıtılabilmektedir.

İstanbul Kına Gecesi %20 İndirimli

Misafirlerin gelmesi tamamlandıktan sonra piste davet gelir. Kına gecesi için derlenen müzikler ayrı bir profesyonel birikim gerektirir. Çalınacak parçalar sizin talepleriniz doğrultusunda önceden belirlenir ve bazen önceden ayarlanan DJ’ler de boy göstermektedir.

Kına Organizasyonlarında Neler Yapıyoruz

Gelin çıkışı ayrı bir kına gecesi organizasyonu gerektirmektedir. Mumlar, mendiller, kemerler vb. bindallı içinde gelin adayımız için gelin yolu yapılır ve gelin şarkısı çalınmaya başlar. Zamanı gelmiştir kına tepsisi getirilir ve kına yakılır. Gelin adayının avucuna sürülür ve eğlence başlar. Bir gelinin hayatının bu en güzel gününün baskısını hem kendisinin hem de ailesinin omuzlarından alarak yöresine göre değişen kına gecesi organizasyonlarınızı biz yapalım. Bizimle iletişime geçin ve siz eğlenmenize bakın.

İstanbul Kına Gecesi Organizasyonları için Bizi Arayın. 0532 692 98 48