Palyaço Kiralama Ve İlizyonist Kiralama Hizmeti

palyaçolar

PALYAÇO KİRALAMA HİZMETİ

Palyaço Kiralama Hizmeti – Giydikleri rengârenk kıyafetler yanında yüzlerini ilginç şekillerde boyamaları ve burunlarına taktıkları ilginç nesneler ile ayrıca şen şakrak ve neşeli hareketleriyle çocukları en fazla mutlu eden, en çok eğlendiren ve güldürürken aynı anda da bilgilendiren önemli aktivitelerden biri de palyaço etkinlikleridir. Palyaçolar hem çocukların hem de büyüklerin ilgisini çeken ve dikkatleri bu alana yönelten değişik bir hizmettir.

Özellikle çocukların katıldığı tüm organizasyonlar için Palyaço kiralama hizmeti yapılarak faaliyetin çok daha doyurucu ve eğlendirici geçmesi sağlanmaktadır. İstanbul organizasyon firmaları arasında palyaço kiralama hizmeti ile yıllardır en öncü firma haline gelmiş olan firmamız tarafından da palyaço kiralama hizmeti sunulmaya devam edilmektedir. Hizmetimiz dâhilinde, yarışmalar, fıkralar, eğlenceli oyunlar ve balonlu sanatlar bulunmaktadır.

Genç ve dinamik ekibimiz, çocukları hem eğlendirmeyi, hem de bu esnada güzel bilgiler öğretmeyi amaçlamaktadır. Kılık ve kıyafetleri komik olsa da, davranışları ile çocukları eğlendirip güldürse de, tüm palyaço larımızın tavır ve hareketleri Türk örf adetlerine uygun olarak belirlenmektedir. Bu sayede çocuklarımız güzel bir şekilde eğlenebilmektedir.

Palyaço Ve Animasyon Grubu Fiyatları

Palyaço kiralama hizmeti en uygun fiyatlar ve işinin ehli sanatçılar ile firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu hizmetimizde bütçenize uygun farklı alternatifler mevcut olup, fiyatlandırmalar da talebiniz doğrultusunda belirlenecek detaylara göre netleşmektedir. Bu nedenlerle de palyaço sayısı bile talebiniz doğrultusunda değişken olabileceğinden, net bilgiler, sizin siparişiniz esnasında verilebilmektedir.

Siz de palyaço kiralama hizmeti ile ilgili ya da farklı konularda fiyat bilgisi öğrenmek, sipariş almak ya da daha detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen bizimle temasa geçiniz. Profesyonel ve kurumsallığı şiar edinmiş firmamız ile çalışmak tam memnuniyetinizi sağlayacaktır.

Her türlü organizasyonun altından kalkabilecek olan ekibimiz taleplerinizi beklemektedir.

 

palyaçolar açılış organizasyonu

Kiralık Palyaço Hizmeti

Ayrıca Organizasyonlarda; Pandomim Sanatçısı, Jonglör Kiralama, Tahta Bacak Gösteri Hizmeti Sunmaktayız. Yine Çocuk Şenliklerinde Çocuk Tiyatrosu, Gölge Oyunu, Karagöz Hacivat, Yüz Boyama, Ateş Yutan Adam, Sosis Baloncu, Uzun Adam, Hostes Kiralama, Şişme Palyaço, Kostüm Karakterlerle Hizmet Sunmaktayız.

Animasyon Gruplarımızdan; Palyaço Kiralama, Kukla Gösterisi, Noel Baba, Masal Kahramanı, Sihirbaz Gösterisi, İlizyonist Kiralama Hizmetimiz mevcuttur. Animatör Ekibi Ve Palyaço Kiralama Hizmeti ile Çocukları Unutmuyoruz. Onlara Güzel Anlar Yaşatıyoruz.

palyaço kiralama servisi

Palyaço Kiralama Hizmeti İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Palyaço Kiralama Servisi

Sünnet Organizasyonları Ve Düğün Organizasyonlarında Palyaço Kiralama, İlizyonist Kiralama Ve Tahta Bacak Kiralama Hizmeti İle Sizlere Ve Çocuklara Unutulmaz Anlar Yaşatıyoruz. Palyaçolarımız Doğum Günleri Ve Sünnet Düğünleri İle Sizlere Unutulmaz Anlar Yaşatıyor.

Palyaço Kiralama Hizmeti