Popcorn Arabası Patlamış Mısırcı Kiralama

Popcorn Arabası Patlamış Mısırcı Kiralama

Popcorn Arabası Patlamış Mısırcı Kiralama

Popcorn Arabası Patlamış Mısırcı Kiralama – Boş zamanlarımızda patlamış mısır yemeyi hepimiz çok severiz. Güzel bir eğlencelik ve atıştırmalık olan patlamış mısır, hele bir de taze ve sıcak olarak ikram edildiğinde hem çocukların hem de büyüklerin güzel ve özel bir eğlenceliği haline gelmektedir. 500 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz.

popcorn arabaları fiyat en uygun

Patlamış Mısır Arabası Fiyatları %20 İndirimli

Birçok etkinlik esnasında yapılan ikramlar o etkinliğe farklı bir anlam kazandırmakta ve davetlilerin mutlu olmasını sağlamaktadır. Özellikle dış mekânda yapılan aktiviteler esnasında popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama yapılarak güzel aktivitelerin çok daha unutulmaz geçmesi sağlanabilmektedir. Zira çocuklar ve büyükler bu atıştırmalığı çok sevmektedirler.

sokak konsepti popcorn arabaları

İstanbul Kiralık Popcorn Arabası Fiyatları

Organizasyon sektörünün lider firması olan firmamız tarafından popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama hizmeti nostaljik arabalarımız ile ismine layık olacak şekilde verilmektedir. Araba ile ustamız birlikte gönderilmekte olup ustamızın ortamınıza ve günün anlam ve önemine özgü, otantik bir kıyafet ile katılım sağlaması talebiniz doğrultusunda mümkün olmaktadır. Ustamız, düzenlediğiniz faaliyet Ramazan gecesi etkinliği ise Ramazana özel, sünnet Töreni etkinliği ise sünnet düğününe özel kıyafetler giymektedir.

pimaksan popcorn arabası

En Şık Popcorn Arabası Modelleri Sizleri Bekliyor

Yüzünden gülümsemeyi eksik etmeyen ustalarımız işlerini severek yapmakta temizlik ve hijyen kurallarından asla taviz vermemektedirler popcorn arabası ve patlamış mısırcı kiralama uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile Organizasyon firmamızın en fazla talep edilen organizasyon işlerinden birisidir.

patlamış mısırcı standı

Patlamış Mısır Arabası Kiralamada %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Sizler de her türlü organizasyon ve etkinlikte katılımcıları patlamış mısır ile eğlendirmek ve atıştırmalarını temin etmek istiyorsanız etkinliklere ayrı bir hava katıp herkesi mutlu eden popcorn arabası ve patlamış mısır arabası kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre oldukça uygun olup, talebinizi uygun olarak ekonomik bir planlama yapılacaktır. Fiyatlar ve detaylar için lütfen bizi günün herhangi bir saatinde istediğiniz zaman arayınız.

patlamış mısır arabası standı

Sünnet Organizasyonu Ve Diğer Etkinliklerde Popcorn Arabası Kiralamak İsterseniz Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir