açılış organizasyon planlaması

Dükkan Açılış Organizasyonu

Dükkan Açılış Organizasyonu İstanbul, Alanlarında Uzman Ekiplerimizle Sizlerin Ve Müşterilerinizin Unutamayacağı Görsel Bir Organizasyon Sunuyoruz. işyeri Açılış Organizasyonları İçin Uzman Kadrolarımızdan Destek Alın. İstenilen Renkte Balon Süslemeleri yaparken, istediğiniz uzunlukta zincir Balon süslemelerini tecrübeli ekiplerimiz yapıyor.

balon süsleme açılış organizasyon

Açılış Organizasyon Ekonomik Paket

 1. Balon Süsleme Hizmeti
 2. Zincir Balon Süslemeleri
 3. Papatya Balon Dükkan İçi
 4. Palyaço Kiralama
 5. Ses Tesisatı Kurulumu
 6. Dükkan Önünde Müzik Çalınması
 7. Anons Yapılması
 8. Makas, Tepsi, Kurdele
 9. Broşür Dağıtımı

Hepsi Sadece 1.300 TL

tül perde mağazası açılış organizasyonu

Dükkan Açılışında %20 ye Varan İndirimler

İşyeri Açılışı, Mağaza Açılışı, Dükkan Açılışı İle Sizi Her Türlü Karmaşa Sorundan Uzak tutarak Gerekli Tüm Organizasyon planlaması tarafımızdan Gerçekleştirilmektedir. açılışlarda tasarım fikirleri firmamızdaki uzman kadromuz sizlere en ince detaylara kadar sunum yapıyor.

dükkan açılış organizasyon fiyatları

Açılış Organizasyonu Standart Paket

 1. Dükkanı Zincir Balonlarla Sarıyoruz
 2. Dükkan İçi Papatya Balon Süslemesi
 3. Palyaço Hizmeti
 4. Hostes Kiralama
 5. Broşür Dağıtımı
 6. Müzik Yayını
 7. Ses Sistemi Kurulumu
 8. Anonsların Yapılması
 9. Tepsi, Makas, Kurdele
 10. 4 Adet Kokteyl Masası

Hepsi Sadece 1.400 TL

açılış organizasyonu mehter takımı

Açılış Organizasyonu Planlama

Dükkan Açılış Organizasyonu; Balon Süsleme, Ses Sistemi Kurulu, Palyaço Kiralama Ve Animatörler, Mehter Takımı, Kokteyl Masaları, Halk Oyunları Gösterileri İle Ticarete Muhteşem Bir Başlangıç Yapın. Açılış organizasyonu ve dükkan açılış organizasyonlarınıza farklılık katıyoruz. Sizde Green Organizasyon Uzmanlığından Yararlanın. Açılış Organizasyonu Ve Mağaza Açılış Organizasyonları İçin Bizden Profesyonel Destek Alın. 0532 692 98 48

kafe açılışı istanbul

Dükkan Açılış Organizasyon Fiyatları

Dükkan Açılış Organizasyonu Katılacak Olan Kişileri Kendi Mekanlarındaymış Gibi Sıcak Bir Ortamda Ağırlamakta Çok Önemlidir. Açılış Organizasyonunda Göstereceğimiz Özen İleride O Kişilerin İşlerini Gerçekleştireceğimiz Özeni Yansıtır. Bu Yüzden Açılış Organizasyonları Basit Görünse de En Önemli Organizasyonlardan Biridir.

mağaza açılış etkinliği

Dükkan Açılış Organizasyon Fikirleri

İnsanlar yıllarca emek vererek kazandıkları birikimi yatırıma dönüştürmeye karar verdiklerinde yapmaları gereken resmi işlemler, izinler, mali ve hukuki yükümlülükleri gibi pek çok prosedür vardır. Bununla birlikte yapılması gereken önemli işlerden biri de kendilerini en güzel ve akılda kalacak şekilde, halka ve müşterilerine takdim etmektir. Bilinir ve görünür olmak, onlara emeklerinin karşılığını alma imkânı verecektir. O yüzden açılış organizasyonu işinin profesyonelce ele alınması gerekmektedir.

işyeri ve mağaza açılışı

En Avantajlı Ve En Renkli Açılış Organizasyonları

işyeri Açılış organizasyonu işin büyüklüğüne göre değişmektedir. Açılışın boyutu nispetinde farklılıklar gösterse de temelde pek çok mağaza açılış organizasyonu faaliyetinde balon süslemeleri, maskotlar, palyaçolar ve ses sistemlerini görmekteyiz. Ara sıra da uzun bacaklı adamlar ve kokteyl masaları kendini göstermektedir.

lokanta açılış organizasyonu

Açılış Organizasyon Planlama Ve Tasarım

devlet erkânının veya il protokolünün katılımı ile gerçekleşen, basının da yakından takip ettiği daha büyük çaplı açılış organizasyonu yapılacak ise bunlar daha kapsamlı olmaktadır. Bu durumlarda protokol çadırları, davetliler için sandalyeler ve sehpalar, catering hizmeti, gelenleri karşılayacak ve yer gösterecek teşrifatçılar görev yapmaktadır.

Açılış Organizasyonunda Trio Müzik Ekibi

trio ekibi kiralama

Mağaza Açılış Organizasyonları

Açılış organizasyonu süreleri kısa gibi gözükse de aynı anda gerçekleşen her bir faaliyetin ayrı bir planlama ve hazırlama süresi vardır. Hatta açılış gününden önce anonslarla veya el ilanlarıyla tanıtım başlayabilmektedir. O yüzden iyi bir açılış için açılış organizesi yapacak firmaya yeterli zamanı sağlamak gerekir. Firmanızın yapacağı açılışı, faaliyet alanınız ve kurumsal kimliğiniz kapsamında hazırlamak ve sizin hedeflediğiniz kitle tarafından bilinip tanınmanızı sağlamak açılış organizasyonunun amaçlarındandır.

mağaza işyeri açılış organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyon Balon Süsleme

Açılış demek heyecan demektir. Dönüp geriye baktığınızda o noktaya kolay gelmediğinizi fark edeceksiniz ve iş yerinizin açılışını sizin kadar önemseyen bir ekiple çalışmayı arzu edeceksiniz.  Bu heyecana ortak olmak için sizi bekliyoruz. Açılış organizasyonu yapılacak firmanın yerine, mekanına ve faaliyetine göre en ses getirecek ve olumlu dönüşler almanıza katkı yapacak seçenekleri değerlendirin.

açılış organizasyonu balon süsleme mehter takımı

İşyeri Açılış Organizasyonu İçin firmamızla iletişime geçmekte geç kalmayın. 0532 692 98 48