Mağaza Açılış Organizasyonu

Mağaza Açılış Organizasyonu

Mağaza Açılış Organizasyonu –  İş yeri, mağaza ya da dükkan açılışlarında en fazla önemli olan şeylerin başında, gelecek olan misafirlerin hem en iyi şekilde ağırlanması hem de dikkatlerini başarılı bir şekilde üzerine çekmek gelmekte. Bunu bilen mağaza ve iş yeri sahipleri de artık açılış organizasyonu konusuna artık daha öncesinde olmadığı kadar fazla özen gösteriyorlar. Geçmiş dönemlerde bu tarz organizasyonlar için istenilen yerler ile anlaşılamadığı için ortaya çıkan sonuçlar ne yazık ki profesyonellikten çok uzakta oluyorlardı.

ciğerhane restorant açılışı

Açılış Organizasyon Paketleri

Böyle olunca da açılışlarda en iyi sonuçların elde edilmesi adına araştırmalar daha öncesinde hiç olmadığı kadar derinleşmeye başlamış durumda. Her bir araştırmada önemli olan ilk şey, açılışta herhangi bir sorunun olmasının etkili şekilde engellenmiş olmasıdır. Dolayısıyla hangi kategoride ya da boyutta olduğu fark etmeden her türlü açılış için mümkün olan en doğru programın yapılması gerekmekte.

güzellik merkezi açılışı

Açılış Organizasyon Standart Paket

  1. Dükkanın Balonlarla Süslenmesi
  2. Zincir Balon Süslemesi
  3. Papatya Balon Süslemesi
  4. Palyaço Kiralama Hizmeti
  5. Anonsun Yapılması
  6. Ses Sistemi Kurulumu
  7. Mağaza Önünde Müzik Çalınması
  8. Broşür Dağıtımı

Hepsi Sadece 1.300 TL’dir.

dükkan açılışında balon süsleme ve mehteran takımı

Mağaza Açılış Organizasyonu

Şimdilerde ise açılış organizasyonu söz konusu olduğu zaman yapılacak olan şeyler daha öncesinde hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş durumda. Sizlerin istediğiniz tarzdaki açılış organizasyonunun en etkili şekilde hazırlanabilmesi adına buradayız ve hizmetlerimizi size sunmaya devam etmekteyiz.

açılış organizasyonu florya bakırköy

Florya Ciğerhane Açılış Organizasyonu

İstanbul Bakırköy Florya’da, Muhteşem Kebapçı Ciğerhane’nin Açılış Organizasyonunu Yaptık. Açılış Merasiminde Kırmızı, Gold Ve Beyaz Balon Renklerinde Zincir Balon Süslemeleri Yaptık. Yine Ses Sistemi kiralama hizmeti Ve Kokteyl Masaları Kiralaması Yaptık. Açılışın Sunumu Ve Anonslarıyla Birlikte Animatör Palyaçolarımızın Muhteşem Gösterileri İle Açılışa Renk Kattık. Bizi Tercih eden Yönetim Kuruluna Teşekkür ederiz.

birikimevim açılış organizasyonu

Açılış Organizasyon Fikirleri

Standart paket içerisinde yer alan palyaço kiralama, ses sistemi kurulumu, balonlar ile mağaza süslemesi, zincir balon süslemesi, palyaço broşür dağıtımı,  bayraklarla süsleme gibi hizmetlerin yanı sıra isteğe bağlı olarak mehter takımı gösterisi gibi farklı etkinlikler de yine kolaylıkla organizasyon programının içerisinde yer alacaktır.

siyah beyaz balon süsleme açılış organizasyon

İşyeri Ve Mağaza Açılış Organizasyonları İçin Profesyonel Kadrolarımızdan Destek Alın. 0532 692 9848

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir