gelin yolu ücreti

Gelin Yolu Süsleme Fiyatları

Gelin Yolu Kiralama – Düğün Organizasyonları Ve Nişan Organizasyonlarında Misafirlerinizi Gelin Yolları Modellerimizin İçinden Geçerek Misafirlerinizi Selamlayın. Sizde En İyisini Hak Ediyorsunuz. Gelin Damat yolları süslemelerini istediğiniz mekan ve yere göre tasarlıyoruz.

Gelin Yolu Modelleri

ayrıca gelin yolu hizmeti için en az 1 hafta önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. gelin yolu fiyatlarımız minimum 800 TL’den başlıyor. sizden gelin yolu çeşitleri ve kampanyalı fiyatlarımız için bizimle iletişime geçin. Özellikle Düğün Organizasyonu Ve Nişan Organizasyonlarında Gelin Yolu Kiralama Ve Gelin Yolu Süsleme Hizmetleri Yapıyoruz. Gelin Yolu Modellerimizden İstediğinizi Tercih Edebilirsiniz. Beğendiğiniz Gelin Yolu nu Mekana Kadar Servis Araçlarımızla Ulaştırıyoruz.

Gelin Yolu Süsleme Fiyatları

Gelin ve damatlar hayatlarının en önemli kararlarını alıp evlenmeye karar verdiklerinde tüm hayalleri düğünlerinin nasıl olacağı ile alakalıdır. Düğünlerinde beyaz gelinlik ve güzel bir damatlık içerisinde kendilerini hayal eden gelin ve damat, düğünlerinin unutulmaz ve muhteşem geçmesi için umut beslemektedirler. Gelinlerin belki de beyaz gelinlik sonrası en önemli hayalleri düğün salonuna o ilk giriş anları ve gelin yolu ile ilgilidir. Bu nedenle gelin yolu Hizmeti bir düğün olmazsa olmazı ve en önemli ayrıntılarından birisidir.

Gelin Yolları %20 İndirimli Fiyatlarla

Organizasyon firmaları arasında kurumsallığı ve profesyonelliği ile öne çıkmış olan firmamız gelin yolu süsleme ve kiralama konusunda da öncü ve başarılı bir firma olmuştur. Gelinlerin meşaleler arasında ya da şamdanların içinden, kırmızı halılar üzerinde, volkan gösterisi ile canlı müzik eşliğinde, dost ve arkadaşlarının alkışları ve canlı çiçekler ile ya da hayallerine uygun olarak düğün salonlarına girişlerini temin ediyoruz.

Gelin Yolu Modelleri İle İstanbul’un Her Noktasına Geliyoruz

Onlarca çeşit farklı planlama ve farklı gelin yolu süsleme tarzımız bulunmaktadır. Firmamız tarafından tasarlanmış gelin yolu süsleme ve kiralama hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve gerekli planlamayı yapmak için lütfen bizimle temasa geçiniz. Fotoğraflar üzerinden dilediğiniz gelin yolu modelini talep edebilir ya da hayalinizdeki tasarımın profesyonel ekip elemanlarımız tarafından yapılmasını temin edebilirsiniz. Böylece hayalinizdeki düğün, hayalinizdeki gelin yolu ile mümkün olacak ve sizler için muhteşem bir hayatın ilk adımları, muhteşem bir şekilde atılmış olacaktır.

Gelin Yolu Süsleme

Gelin Yolu Kiralama Fiyatı Ve Kiralık Gelin Yürüyüş Yolu Ücretleri Hakkında Bilgi Alın. 0532 692 98 48