mehter grubu fiyatları kaç para

Mehter Takımı İle Kutlamanıza Renk Katın

Mehteran Takımı Gösterisi Kültürümüzün bir parçası olan mehter gösterileri kutlamalarda da son zamanla çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sünnet törenlerinde mehter takımı gösterisi çok fazla beğenilir ve ilgiyle izlenir. Eğer sizler de törenlerinize farklı bir renk ve hava katmak istiyorsanız mehter takımı gösterisi yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Haftanın 7 Günü Şirketimizi Arayabilirsiniz.

mehter takımı gösterisi ne kadar

Mehteran Takımı Gösterisi İstanbul

Green organizasyon yıllardır bu alanda tecrübeli olan ve çok fazla kişi tarafından tercih edilen bir organizasyon şirketi olarak karşımıza çıkmaktadır. Green organizasyon sayesinde sizler de sünnet ya da düğün istediğiniz her kutlama ve töreniniz için mehter takımı gösterisi Servisini alabilirsiniz. Mehter takımı gösterisini sunan ekibimiz alanında profesyonel ve bu işi en iyi şekilde yapan kişilerden oluşmaktadır.

mehter takımı gösterisi İstanbul

Mehteran Ekipleri İle Nerelere Gidiyoruz?

  1. Düğün Davet Organizasyonu
  2. Sünnet Düğün Organizasyonu
  3. Nişan Organizasyon Hizmeti
  4. İşyeri Açılış Organizasyonu Programı
  5. Gelin Alma Ve Gelin Çıkarma
  6. Okul Etkinliği Ve Fetih kutlamaları
  7. Ramazan Etkinlik Programları
mehter takımı gösterileri kaç para

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları %20 İndirimli

Tamamen geleneksel ve özel kostümleri ile törenlerinize ayrı bir hava katmaktadır. Sizler de kültürümüzün bir parçası olan bu mehter takımı gösterileri hizmetini almak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Green organizasyon şirketi sayesinde sizler de oldukça uygun fiyatlara kaliteli bir mehter takımı gösterisi hizmeti alma şansını gönül rahatlığıyla elde edebilirsiniz. Gelin Alma, Açılış Organizasyonu, Sünnet Organizasyonu Ve Düğün Organizasyonlarında Mehteran İle Sizlere Hizmet veriyoruz.

Mehteran Ekibi Kiralama Servisi İle Sünnet Düğünü ve Açılış Organizasyonu Yaptırın. 0532 692 98 48