Sünnet Düğün Organizasyonu

Sünnet Düğün Organizasyon Hizmetleri

Sünnet Düğün Organizasyonu ile Sizlerin Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Bir Program Sunuyoruz. Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı ve Yeniçeri, Palyaço Kiralama, Papatya Balon Süslemesi, Masa Sandalye Süsleme, Masa Sandalye Kiralama, düğün orkestrası ve Müzik Grubu Hizmeti Sunuyoruz.

sünnet düğünü masa sandalye süsleme

Sünnet Organizasyonu Balon Süslemeleri

Green Organizasyon Olarak Sünnet Organizasyonu Hizmetini İstanbul Ve Çevre İllere vermekteyiz. Organizasyon Şirketi Olarak 18 Yıldan Beri Yaptığımız Binlerce Sünnet Düğünü, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Kına Gecesi Organizasyonu, Piknik Organizasyonu Gerçekleştirdik. istediğiniz renkte ve modelde zincir balon süslemeleri yapmaktayız.

taht kiralama sünnet düğünleri

Sünnet Organizasyonu Planlaması

Sünnet Organizasyonlarında; Masa Sandalye Süsleme Ve Kiralama, Palyaço Kiralama, Gelin Yolu Kiralama, Gelin Masası Süsleme, Müzik Grupları, Sünnet Tahtı Yeniçeri, Balon Süslemeler, Kamera Fotoğraf Çekimi, Pamuk Şekeri Arabası, Patlamış Mısırcı Arabası, Osmanlı Macunu Kiralama, Osmanlı Şerbeti Kiralama, Ses Ve Işık Sistemleri İle Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

sünnet düğünü mekan süsleme

Sünnet Organizasyonu İçerikleri

Selamlama Konuşması ile program başlar, Sünnet Tahtı Ve Yeniçerilerle Salona Giriş yapılır, Mehter Takımının Sahne Alması, Orkestranın Sahne Alması, Dj Performansı, Palyaçonun Çocuklarla Oyunları, İlizyonist Gösterisi, Kamera Ve Video Çekimi, Zincir Balonlarla Mekanın Süslenmesi ve Kapanış Konuşması ile program biter. Ayrıca Programlara Bando Takımının Eğlenceli Melodileri İle Renk Katıyoruz.

mekan süsleme balon süslemeleri

Sünnet Organizasyonu İle İkram Arabaları

Ayrıca Sünnet Düğünlerinde; Pamuk Şeker Arabası, Patlamış Mısır Arabası, Osmanlı Macunu Ve Maraş Dondurması Hizmetimiz de Mevcuttur. Sünnet Düğün Organizasyonunda Balon Süslemeleri de Yapmaktayız İstediğiniz renk ve şekilde balon modelleri yaparak size en güzel ortamları oluşturuyoruz. Organizasyonlar Artık Çok Daha Görkemli Olacak. Sünnet Düğünleri Artık Hayallerinizdeki Gibi Olacak. sevdiklerinizle, ailenizle Hep hatıralarda kalacak sünnet organizasyonları sizleri bekliyor.

taht ve yeniçeri kiralama

Sünnet Düğünlerinde Neler Yapıyoruz?

  • Balon Süsleme Hizmeti
  • Kemer Balon Süslemeleri
  • Papatya Balon Süslemesi
  • Palyaço Kiralama Hizmeti
  • Yüz Boyama Etkinliği
  • Sosis Balon Dağıtımı
  • Oyunlar Yarışmalar
  • Sünnet Koltuğu Kiralama
  • 4 Yeniçeri Askeri Kiralama
  • Konfeti Ve Volkan Atımı

sünnet koltuğu yeniçeri askerleri

Kır Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kır Mekanında Veya Bahçede Sünnet düğünü yapmak isteyen müşterilerimiz için alternatif olarak kır sünnet mekanlarında organizasyonlar yapıyoruz. kır sünnet düğün organizasyonunda mekanın balonlarla süslenmesi, sünnet tahtı kiralama ve yeniçeri askerleri, mehteran ekibi, pamuk şekerci kiralama, popcorn arabası kiralama, ses sistemi kiralama, fotoğraf video çekimi ve palyaço kiralama hizmeti ile en unutulmaz sünnet düğünleri yapıyoruz.

sünnet düğünü palyaço kiralama etkinliği

Sünnet Organizasyon Fiyatları Ve Kampanyalar Hakkında Genel Bilgi Almak İçin Bizi Arayın.
0532 692 98 48