işyeri ve mağaza açılış organizasyonları

İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır?

İşyeri Açılış Organizasyonu – İstanbul’da Açacağınız Bir dükkan ve işyeriniz varsa ve bir açılış düşünüyorsanız mutlaka bir organizasyon şirketi ile anlaşın. çünkü profesyonel ve deneyimli kadrolar eliyle muhteşem bir işyeri açılış organizasyonları yaptırın. Yine açılışlarda mehter takımı ve halk oyunları grubu getirebiliyoruz. Palyaço ve kostüm karakterler ile muhteşem açılışlar sizleri bekliyor.

açılış organizasyonu mehter takımı kiralama

İstanbul İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonlarında Balon Süslemeler yapıyoruz. dükkanın etrafını zincir balonlarla komple sarıyoruz. ayrıca karşıdan karşıya yine zincir balon atıyoruz. Bayrak süslemeler ile işyerinizi panayır alanına çeviriyoruz. İkram arabaları, ses sistemi ile müzik çalıyoruz. Palyaçolar ve animatörler açılışlarınıza coşku katıyor.

Dükkan Açılışı Fikirlerinde Neler Var?

Dükkan Ve İşyeri Açılış Organizasyonlarında Ses Sitemleri Kurulumu, Palyaço Ve Animatör Kiralama servisi İle Son Derece İlgi Çekici Açılışlar Yapıyoruz. Açılışı Olan Dükkanın Etrafını Zincir Balonlarla Ve Kemer Balonlar Yaparak Çok Renkli Süslemeler Yapıyoruz. İstanbul’un Her Bölgesine Gelip Planlama Ve Fikir Paylaşımı Yaparak En Güzel Ve Özel Açılışlar Yapıyoruz.

Dükkan İşyeri açılış organizasyon fiyatları

Mağaza Açılış Organizasyonları Çok Renkli Geçiyor.

İstanbul’un En Büyük Dükkan Açılış Organizasyon Firması Olan Green Organizasyon 20 Yıldır En Renkli En Coşkulu Ve İlgi Çekici Açılışları Yapmaya Devam Ediyoruz. Balon Süslemelerinden, Bayrak Flama Süslemesine Kadar Dükkan Ve İşyerleri Çok Şık Bir Hale Geliyor. Ses Sistemi Kurulumu İle Anons Yapılıyor Ve Müzik Çalınıyor.

işyeri açılış organizasyon servisi

İşyeri Açılış Organizasyon Hizmetleri

İşyeri Açılış Organizasyonlarında ses sistemi kurulumundan canlı Müzik Kurulumuna, Kamera Ve Fotoğraf Çekiminden Balon Süslemelerine Kadar En İhtiyaç duyulan tüm ekipmanları sizlere ulaştırıyoruz. ayrıca ikramlıkları misafirlere üzerinde sunabileceğiniz kokteyl ve bistro masaları kiralayabiliyoruz. Yıllardır Birçok işletmenin açılışında yer alan organizasyon şirketimiz her zaman kusursuz hizmet vermektedir. açılışa özel %20 indirimli ve Avantajlı kampanyalarımız mevcuttur. iste ekonomik paket seçenekleri, ister tam paket seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz.

bimkur açılış organizasyonu

Açılış Organizasyonu Ekonomik Paket

Kemer Balon Süsleme
Zincir Balon Süslemeleri
Papatya Balon Süslemeleri
Palyaço Kiralama
Broşür Dağıtımı
Ses Sistemi Kurulumu
Anonsun Yapılması
Müziğin Çalınması
Kurdele, Makas, Tepsi

Hepsi Kampanyalı Sadece 3.000 TL

açılış organizasyonları zincir balon süslemeleri

Açılış Organizasyonları çok daha renkli olması adına bize ulaşın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir