Halk Oyunları Grubu

Halk Oyunları Grubu 

Halk Oyunları Grubu

Halk Oyunları Grubu Green Organizasyon olarak Hizmet verdiğimiz Sektörlerden Biri olan Halk Oyunları Gösteri Organizasyonları ile ülkemizin birçok bölgesinden birçok oyunlar oynamaktayız. istediğiniz tüm yöreleri profesyonel ve tecrübeli kadromuzla muhteşem gösteriler sunmaktayız.

Halk Oyunları Gösteri Organizasyonu

Halk Oyunları geçmişten günümüze atalarımızdan bize miras kalan önemli folklor kültürlerimizdendir. Ülkemizde tüm yöre ve bölgelerimizde 4000 civarı halk oyunu oynandığı bilinmekte olup, kültürümüzü yansıtan bu güzel oyunlar yaşatılarak tarihimize sahip çıktığımız görülmektedir.

Yöresel Halk oyunları ekibi gösterileri profesyonel ve oyunun özünü bilen kişilerce yapıldığı zaman seyredenleri farklı hislerle coşturmakta ve gerçek bir tarih ile bilinçli bir kültür empozesi sağlamaktadır. Ülkemizde en fazla bilinen ve oynanan Halk Oyunları zeybek, horon, Kafkas oyunları, halay, kaşık oyunları, çayda çıra oyunları ve bar oyunları olarak bilinmektedir. Bu oyunlar ilgili yöre insanının karakteristik özelliklerini yansıtmakta, birçok farklı figür ve farklı sazlar ile icra edilmektedir.

Kiralık Yöresel Halk Oyunları Gösteri Organizasyonu

Halk oyunları ekibi gösterileri firmamız tarafından birçok farklı organizasyon ve etkinlik planlamalarında, talebiniz doğrultusunda, profesyonel ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Folklor ekibi gösterileri için aylarca farklı ve yorucu eğitimler alan ekiplerimiz, hocalarımızın oluru sonrasında her türlü organizasyon için taleplerinizi binaen gönderilmektedir.

Firmamızdan, halk oyunu gösterileri talep edildiğinde, hangi yörenin oyunu isteniyorsa ona uygun saz ekipleri ile gönderilmektedir. Tüm halk oyunu ekiplerimiz, yöresel ve otantik kıyafetler ile arzı endam etmektedirler. Ekiplerin sayıları ve sahnede kalış süreleri sizin talebiniz doğrultusunda değişebilmektedir. Bununla birlikte, organizasyonlarımız boyunca farklı farklı ekipler ile farklı yörelere ait halk oyunları da sergilenebilecektir.

Halk oyunları ekibi gösterileri fiyatı, yapılacak karşılıklı konuşma ve detayların belirlenmesi sonrasında, bütçenize uygun olarak ayarlanabilecektir. Yöresel Halk oyunları, zengin Türk tarihinin bize miras bıraktığı önemli kültürlerden birisidir. Bizler profesyonel ekiplerimiz ile bu kültürümüzü unutturmamaya ve tüm organizasyonlarda halkımızı hoş tutmaya devam ediyoruz. Halk oyunları grubu hakkında detaylı bilgi almak, fiyat bilgisine ulaşmak ve organizasyonlarınızla ilgili planlama yapmak için lütfen bizi arayınız.

Halk Oyunları Grubu

Halk Oyunu Grubu İle Horon Ekibi Gösterisi

Günümüzde insanlar organizasyonlarına renk ve heyecan katmak için halk oyunları gruplarımızı programlarına davet etmektedirler. organizasyona gelen misafirler heyecanla yaptığımız gösterileri izlemekte ve daha sonra misafirle gösterilerimize katılmaktadırlar.

Halk oyunları Grubundaki Gösterilerimiz; horon ekibi, halay ekibi, roman ekibi, zeybek ekibi ve kaşık oyun havaları ile birbirinde renkli ve etkileyici halk oyunu gösterileri yapmaktayız. ayrıca kına gecelerinde bayan halk oyunu gösteri ekiplerimizde vardır.

halk oyunları grubu ve halk dansları topluluğumuzun ücretlerini öğrenmek için bize ulaşın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir