Organizasyon Referansları

Green Organizasyon Referansları

Organizasyon Referansları

● AVCILAR HİLTON OTELİNDE PETROLCÜ MEVLÜT BEYİN DÜĞÜN ORGANİZASYONU NU GERÇEKLEŞTİRDİK.

● GÜNEŞLİ RETAJ OTEL’İNDE MOBİLYACI ÖMER BEY’İN DÜĞÜN ORGANİZASYONUNU GERÇEKLEŞTİRDİK. DÜĞÜNDE SÜSLEME,MÜZİK GRUBU VE SES IŞIK SİSTEMLERİ HİZMETİ SUNDUK.

●İSTANBUL İLÇE BELEDİYELERİNİN RAMAZAN PROGRAMLARINDA MÜZİK GRUPLARI, SEMAZEN GÖSTERİLERİ, MEHTERAN TAKIMLARI, NOSTALJİK İKRAM ARABALARI İLE HİZMET VERDİK.

●ANADOLU’DA ÖZEL VAKIF VE DERNEKLERİN ÖZEL GÜN VE GECE PROGRAMLARINDA EKİP VE EKİPMANLARLA HİZMET VERDİK.

●MALTEPE BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ORGANİZASYONUNDA BALON SÜSLEME VE MASA SANDALYE SÜSLEME VE KİRALAMA HİZMET SUNDUK.Organizasyon Referansları

●FLORYA SOSYAL TESİSLERİNDE DÜĞÜN ORGANİZASYONU, SÜNNET ORGANİZASYONU VE NİŞAN ORGANİZASYONLARINDA ORKESTRA EKİBİ VE MASA SANDALYE SÜSLEME HİZMETİ VERİYORUZ.

●FESHANE EYÜP’TEKİ KÜLTÜREL ORGANİZASYONLARDA MÜZİK ORGANİZASYONU VE NOSTALJŞK SOKAK SATICILARI İLE MÜŞTERİLERE HİZMET VERDİK.

●PAŞA GARDEN DAVET SALONUNDA SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI VE DÜĞÜN MERASİMLERİNDE ORKSTRA EKİBİ, PALYAÇO KİRALAMA, TAHT VE YENİÇERİ HİZMETİ, KINA TAHTI KİRALAMA VE İKRAM ARABALARI HİZMETİ VERDİK.

●SANCAKTEPE BERVAZE SOSYAL TESİSLERİNİN 5 YILDIR TÜM ETKİNLİK VE ORGANİZASYONLARI TARAFIMIZDAN YAPILMAKTADIR.

●KÜÇÜK AĞA DİZİSİ KÜÇÜK YILDIZI EMİR BERKE’NİN POİNT OTEL GAYRETTEPE DE SÜNNET DÜĞÜN ORGANİZASYONU YİNE GREEN ORGANİZASYON ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.

●KAYA RAMADA OTEL BEYLİKDÜZÜ’NDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ DÜĞÜN VE SÜNNET ORGANİZASYONLARINDA MÜZİK GRUPLARI, SES IŞIK SİSTEMLERİ KURULUMU, SÜSLEME ORGANİZASYONU VE TAHT YENİÇERİ KİRALAMA HİZMETİ VERDİK.

●EKŞİOĞLU İNŞAAT’IN VELİAHTININ DÜĞÜN ORGANİZASYONU KÜÇÜKSU KASRINDA TARAFIMIZDAN YAPILMIŞTIR. ORGANİZASYONDA GEREKLİ OLAN TÜM EKİPLER VE EKİPMANLAR EN MÜKEMMEL ŞEKİLDE MİSAFİRLERE SUNULMUŞTUR.

●BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANININ YEĞENİN NİŞAN ORGANİZASYONU ADİLE SULTAN SARAYINDA GREEN ORGANİZASYON YAPMIŞTIR.

●BY OTELL DÜĞÜN ORGANİZASYONUNDA DÜĞÜN ORGANİZASYONUNDA MÜZİK GRUBU,MASA SANDALYE SÜSLEME VE GELİN MASASI KİRALAMA HİZMETİ VERDİK.

●MODA ALA BUTİK FATİH MAĞAZASININ AÇILIŞINI ORGANİZASYON ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ. BU ETKİNLİKTE BALON SÜSLEMELERİ, SES SİSTEMİ KURULUMU, PALYAÇO KİRALAMA, POPCORN ARABASI DAĞITIMI HİZMETİ SUNDUK.

●PENDİK’TE TANRIVERDİ MOBİLYA’NIN AÇILIŞ ORGANİZASYONUNU YAPTIK. AÇILIŞTA ZİNCİR BALON SÜSLEMELERİ, SES SİSTEMİ KİRALAMA, HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ, KOKTEYL MASASI KİRALAMA SERVİSİ, HOSTES KİRALAMA VE PALYAÇO KİRALAMA HİZMETİ SUNDUK.

VE DAHA NİCE SAYAMADIĞIMIZ ORGANİZASYONLARDA, BİZİ ÖZELLİKLE TERCİH EDEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir